close icon
success Ačiū!

Susisieksime su Jumis netrukus.

background image

Kaip pažangios technologijos gali iš naujo nubrėžti transporto efektyvumo ir tvarumo standartus? Šio iššūkio ėmėsi gerai žinoma įmonė UAB „Mažeikių autobusų parkas“, užsiimanti keleivių pervežimais Lietuvoje. Bendradarbiaudama su UAB „Linqo“, pirmaujančiu inovatyvių GPS sekimo sprendimų tiekėju Europoje, bendrovė jau pasiekė stulbinamų rezultatų: per mėnesį jų degalų sąnaudos sumažėjo 1,5 tonos.

 

Iššūkis – optimalus transporto parko valdymas

Prieš pradedant bendradarbiauti su „Linqo“, UAB „Mažeikių autobusų parkas“ naudojosi kito tiekėjo siūloma transporto parko valdymo sistema. Tačiau siekdami didesnės veiklos kontrolės ir platesnio požiūrio į transporto stebėjimą, bendrovė nusprendė imtis strateginių pokyčių. Anksčiau naudota sistema nepalengvino įmonės degalų sąnaudų analizės ir jai trūko esminės savybės – sprendimo, skatinančio ekonomiškesnį vairavimą.

 

Perėjimas prie pažangaus GPS stebėjimo

Integravusi „Linqo“ inovatyvius telematikos sprendimus į savo veiklą, bendrovė pastebėjo išskirtinius rezultatus – „Mažeikių autobusų parkui“ per mėnesį pavyko sutaupyti 1,5 tonos degalų. Galime drąsiai teigti, jog šis sėkmingas bendradarbiavimas pabrėžia GPS stebėjimo sprendimų veiksmingumą mažinant veiklos išlaidas ir skatinant ilgalaikį tvarumą.

 

Ekonomiškumas ir dėmesys „Eco-Drive“

Pažangios „Linqo“ GPS stebėjimo technologijos dėka, „Mažeikių autobusų parkas“ gali atidžiai stebėti kuro suvartojimą, identifikuoti neįprastas situacijas užpilant degalus, analizuoti įpylimo/nupylimo faktų istoriją, taip pat gauti pranešimus realiu laiku, leidžiančius užkirsti kelią kuro vagystėms. Tokie sistemos funkcionalumai iliustruoja įmonės ilgalaikį įsipareigojimą didinti veiklos našumą ir mažinti aplinkos taršą. O dabar, kai bendrovė turi prieigą prie tikslių duomenų apie degalų naudojimą, ji žengia kitą svarbų žingsnį įdiegiant „Eco-Drive”. Šis itin tikslus komercinio transporto stebėjimo sprendimas padeda sumažinti išlaidas net iki 15%, suteikia galimybes sekti ir tobulinti vairuotojų įgūdžius bei mažinti riziką kelyje taip apsaugant vairuotojus, automobilius ar krovinius nuo potencialios žalos.

 

Keleivių pervežimo veiklos optimizavimas

UAB „Mažeikių autobusų parkas“ valdo 72 autobusus ir teikia keleivių pervežimo paslaugas 3 miesto, 28 priemiestiniais ir 10 tarpmiestinių maršrutais. Remdamasi „Linqo“ telematikos sistema, bendrovė turi prieigą prie duomenų realiu laiku, kas padeda prisitaikyti prie sezoninių svyravimų ir atitinkamai optimizuoti maršrutus. Taip pat verslas pastebėjo, kad priimdamas duomenimis pagrįstus sprendimus gali padidinti klientų pasitenkinimą, teikdamas efektyvias ir greitas transporto paslaugas.

 

Tvarumu pagrįsta strategija

UAB „Mažeikių autobusų parkas“ yra tvirtai įsipareigojęs siekti savo tikslų, numatytų ilgalaikėje įmonės strategijoje – suprasti keleivių srautus ir mažinti veiklos sąnaudas. Tačiau bendrovės siekis tobulėti apima ne tik keleivių pervežimą kaip pagrindinę jų teikiamą paslaugą. Papildomos veiklos, pavyzdžiui, autobusų nuoma privačioms kelionėms ir ekskursijoms, siuntų gabenimas, sandėliavimo, reklamos galimybės ir netgi techninio transporto priemonių aptarnavimo ir remonto paslaugos dar labiau atspindi jų įsipareigojimą visapusiškai patenkinti skirtingų klientų poreikius bei užtikrinti platų teikiamų paslaugų krepšelį.

 

 

Plėtodami strateginę partnerystę, UAB „Mažeikių autobusų parkas“ ir „Linqo“ išryškina transformuojančias šiuolaikinio GPS stebėjimo galimybes keleivių pervežime. Inovatyvių transporto parko valdymo technologijų ir duomenų dėka bendrovė ne tik ženkliai sumažino degalų sąnaudas, bet ir optimizavo savo veiklą taip prisidėdami prie aplinkos taršos mažinimo. Toliau įdiegiant „Eco-Drive“ sprendimą ir nuolat tobulinant savo parko valdymo veiklą, šis bendradarbiavimas apibrėžia lemiamą technologijų vaidmenį transporto sektoriaus efektyvumo ir tvarumo link.

Pakalbėkime

Turite klausimų? Nekantraujame juos išgirsti!

Susisiekite:

+370 5 2045188

[email protected] 

Perkūnkiemio g. 6 – 1
LT-12130 Vilnius,
Lietuva

  Įmonė

  Jūsų vardas

  E-mail adresas

  Telefono numeris

  Automobilių parko dydis:


  Automobilių parko tipas:


  Jūsų žinutė  success

  Ačiū!

  Susisieksime su Jumis netrukus.