close icon
success Ačiū!

Susisieksime su Jumis netrukus.

Maršrutų planavimas ir užduočių valdymas

Mūsų išplėstinis maršrutų planavimo ir užduočių valdymo sprendimas yra pritaikytas transporto ir logistikos įmonėms. Jis padeda optimizuoti maršrutus išvengiant neefektyvumo ir kelių apribojimų, taip pat supaprastina užduočių paskirstymą bei sumažina galimų vairuotojo klaidų riziką ir veiklos išlaidas. Pagrindinis šio sprendimo dizaino tikslas yra užtikrinti sklandžią naudotojo patirtį tiek transporto vadybininkams, tiek vairuotojams.

Privalumai vienu žvilgsniu:

Pagerinkite transporto vadybininkų ir vairuotojų kasdienio darbo efektyvumą.

Supaprastinkite dispečerio ir vairuotojo komunikaciją per aplikaciją.

Sumažinkite kelių rinkliavas ir išvenkite baudų pasirinkdami optimaliausią maršrutą.

Patobulinkite logistikos planavimą naudodami daugybę pritaikomų parametrų.

Įgykite visišką kontrolę ir užtikrinkite krovinio pristatymą laiku.

Sklandžiai valdykite ir apdorokite dokumentus.

Detalus maršrutų planavimas

Pagerinkite transporto vadybininkų ir vairuotojų kasdienio darbo efektyvumą.

Mūsų integruotas sprendimas skirtas pagerinti kasdienį logistikos vadybininkų ir vairuotojų veiklos efektyvumą, taip skatinant optimizuoti krovinių pristatymo procesus. Pažangiais algoritmais ir patogiomis sąsajomis sistema užtikrina tikslumą ir lengvumą kiekviename žingsnyje. Pašalinkite poreikį žongliruoti keliomis skirtingomis programomis ir žemėlapiais – dublikuokite buvusius maršrutus, suformuokite ataskaitas apie atliktas užduotis ir supaprastinkite savo darbo eigą.

„OnTrack Go“ mobilioji aplikacija

Supaprastinkite dispečerio ir vairuotojo komunikaciją.

Transporto vadybininkai gali sklandžiai perduoti sugeneruotas užduotis, optimizuotus maršrutus ir pranešimus tiesiai į „OnTrack Go“ mobiliąją aplikaciją, sujungiančią paprastumą su funkcionalumu. Akimirksniu susisiekite su konkrečiais vairuotojais, stebėkite atliekamos užduoties statusą realiu laiku, peržiūrėkite skaitytus/neskaitytus pranešimus, prisekite priedus ir kt.

AppStore | Google Play Store

Efektyviausio maršruto pasirinkimas su integruotu rinkliavos skaičiavimu

Sumažinkite kelių rinkliavas ir išvenkite baudų pasirinkdami optimaliausią maršrutą.

Užduoties planavimo etape mūsų sistemoje įvertinami rinkliavų už kelius skaičiavimai, leidžiantys tiksliai apskaičiuoti mokesčių sąnaudas, pritaikytas kiekvienai transporto priemonei. Taip pat pateikiamos rinkliavų suvestinės pagal Jūsų pasirinktą maršrutą, įskaitant išsamius suskirstymus pagal šalis ir mokesčių rinkėjus. Atsižvelgiant į unikalias sunkiasvorių komercinių transporto priemonių specifikacijas ir vilkikų parametrus (svoris, aukštis, ilgis, plotis ir kt.), tai palengvina maršruto planavimą ir išvengia kelių apribojimų bei nereikalingų aplinkkelių. Gaukite patobulintus maršruto pasiūlymus, detalaus atstumo ir numatomo atvykimo laiko (ETA) duomenis realiu laiku.

Išplėstinės maršruto punktų parinktys

Patobulinkite logistikos planavimą naudodami daugybę pritaikomų parametrų.

„Linqo“ sistema siūlo plačią maršruto taškų įvairovę, apimančią ne tik transporto priemonės pakrovimą ir iškrovimą. Mėgaukitės lankstumu pasirinkdami transporto priemones, keliones ir įvairias tarpinių punktų kategorijas, pvz.: stovėjimo, kuro, poilsio, muitinės ir kt. Taip pat, kiekviename sustojimo taške pridėkite Jums svarbią informaciją, tokią kaip adresas, krovinio tipas, svoris, prekių kiekis, LDM, kt. Šie išsamūs duomenys, kartu su galimybe pridėti papildomas pastabas, supaprastina krovinių transportavimo procesus ir yra itin vertinga pagalba vairuotojams, gabenantiems tiek standartinius, tiek pavojingus (ADR) krovinius.

Užduočių valdymas ir atvykimo laiko tikslumas

Įgykite visišką kontrolę ir užtikrinkite krovinio pristatymą laiku.

Efektyviai valdykite savo logistikos operacijas naudodami mūsų integruotą užduočių valdymo funkciją, skirtą apskaičiuoti atvykimo laiką ir užtikrinti punktualų krovinio pristatymą. Planuokite maršrutus, nuotoliniu būdu peržiūrėkite vairuotojo statusą, stebėkite užduočių atlikimą ir maršruto eigą realiu laiku – visa tai vienoje sąsajoje.

Dokumentų valdymas

Sklandžiai valdykite ir apdorokite dokumentus.

Supaprastinkite savo dokumentų tvarkymo eigą naudodami „Linqo“ integruotą dokumentų valdymo funkciją ir užtikrinkite savalaikį keitimąsi dokumentais. Naudokite šią sąsają CMR dokumentų, važtaraščių, sąskaitų faktūrų, čekių nuskaitymui ir momentiniam įkėlimui. Peržiūrėkite dokumento būsenos atnaujinimus, stebėkite pateikimo eigą ir dokumentų patvirtinimą patogioje informacijos suvestinėje.

„HERE Maps“ integracija

Pagerinkite navigaciją ir maršruto efektyvumą.

Integruodami „HERE Maps“ į šį sprendimą siūlome pažangias techninės funkcijas, kurios visapusiškai pagerina vietos nustatymo tikslumą ir maršrutų planavimą. Joje naudojami naujausi geografiniai duomenys, todėl galite gauti tikslią eismo informaciją realiu laiku ir išsamius žemėlapius. Tai ypač naudinga sudėtinguose maršrutų sudarymo scenarijuose, kai reikia nukreipti vairuotojus efektyviausiais maršrutais, sutrumpinti kelionės laiką ir optimizuoti logistikos procesus.

Užsakymų valdymas

Optimizuokite darbų eigą nuo pati užsakymo priėmimo iki pristatymo klientui.

Užsakymų valdymo funkcija gali ženkliai pagerinti kelionių planavimą, nes pagrindiniai užsakymų duomenys įtraukiami tiesiai į TMS. Perduodama informacija apima kliento vardą ir ID, užsakymo numerį, atsiskaitymo duomenis, atstumą, valiutą, PVM, atsakingą vadybininką ir kt. Be to, užduočių dalijimasis leidžia peržiūrėti kolegų užsakymus tam pačiam klientui ir rodyti kitų darbuotojų jau suplanuotus maršrutus. Ši funkcija supaprastina užsakymo ir kelionės darbo eigą ir pagerina komandos koordinavimą vykdant logistikos operacijas.

Integruotos kuro kortelės

Supaprastinkite kuro papildymą ir maksimaliai sumažinkite išlaidas.

Į mūsų sistemą integruotos degalinės matomos žemėlapyje, todėl vartotojai gali naudoti filtrus ir stebėti kuro kainas realiu laiku, o iššokančiame lange pateikiama išsami informacija (degalinės pavadinimas, adresas, tinklas, mokėjimo būdas ir kainos, įskaitant specialias nuolaidas, kainą be PVM, akcizo mokestį, kt.). Planuojant kelionę, maršrute rodomos 10 km spinduliu esančios degalinės, užtikrinančios patogias degalų papildymo galimybes. Tai gali padėti vairuotojams rasti ekonomiškiausią, pagal jų poreikį ir nustatytas taisykles tinkamiausią degalų papildymo vietą.

Pakalbėkime

Turite klausimų? Nekantraujame juos išgirsti!

Susisiekite:

+370 5 2045188

[email protected] 

Perkūnkiemio g. 6 – 1
LT-12130 Vilnius,
Lietuva

  Įmonė

  Jūsų vardas

  E-mail adresas

  Telefono numeris

  Automobilių parko dydis:


  Automobilių parko tipas:


  Jūsų žinutė  success

  Ačiū!

  Susisieksime su Jumis netrukus.