close icon
success Ačiū!

Susisieksime su Jumis netrukus.

background image

„UNLIMITED Compact“ pristato iki 12 000 siuntų per dieną ir prižiūri mikro parką, kuriame yra daugiau nei 3 200 elektrinių paspirtukų. Nenuostabu, kad prižiūrint tiek objektų lengva pasimesti. „Linqo” puikiai tinka mūsų klientų maršrutams dokumentuoti“, – sako Vokietijos įmonės operacijų vadovas Burak Pinarbasi, ir pateikia dar daugiau GPS stebėjimo sistemos privalumų, pasiteisinusių jo veikloje.

 

Vietos ir maršruto dokumentacija, pritaikyta paskutinės mylios paslaugai

„UNLIMITED Compact“ rinkoje veikia jau penkerius metus, joje dirba apie 140 darbuotojų, yra 75 automobiliai ir 7 įmonės lokacijos Šiaurės Reine-Vestfalijoje. Platus paslaugų spektras apima paskutinės mylios, skubią logistikos ir mikromobilumo paslaugas. „UNLIMITED“ yra atsakingas už visą Kelno ir Bonos sritį Vokietijoje. Jo darbuotojai tikrina ir prižiūri paspirtukus vietoje, surenka sugedusius, o iškrautus akumuliatorius pakeičia į pilnus, anksčiau įkrautus „UNLIMITED” sandėlyje.

„UNLIMITED” darbuotojai kiekvieną dieną įvykdo apie 60 kelionių. Tam įmonė naudoja ir furgonus, ir automobilius – vieni jų yra su stacionariai sumontuotais „Linqo“ įrenginiais, o kiti – su mobiliaisiais, kuriuos galima lengvai prijungti per OBD jungtį. Nuomojamos transporto priemonės taip pat gali būti integruotos per trumpą laiką bet kuriuo metu. Naudodamas „Hermes“, „Amazon“ ir kitų siuntų paslaugų teikėjų paskutinės mylios paslaugą, B. Pinarbasi gali pasikliauti „Linqo“ mobiliosios programėlės duomenimis, dokumentuodamas kiekvieną kelionę:

„Linqo” programėlėje tikrai yra viskas, ko gali prireikti. Kiekvienas nuvažiuotas kilometras kiekvienai transporto priemonei, ir visa informacija, kada transporto priemonė buvo užvesta ir užgesinta. Nuostabu!"

Specialios funkcijos – papildoma „Linqo” nauda

B. Pinarbasi teigimu, GPS stebėjimas suteikia ir kitų privalumų, pavyzdžiui, naudojant kuro korteles. Šioje situacijoje vairuotojai gali sukčiauti, tačiau „Linqo“ sistema siunčia momentinę transporto priemonės lokacijos informaciją kiekvieną kartą, kai naudojama degalų kortelė. Tai leidžia lengvai patikrinti, ar degalinėje tikrai buvo tinkamas automobilis. „Linqo“ įrenginių padėties nustatymas yra itin tikslus ir patikimas. „Man tai turi ir saugai svarbių aspektų, pavyzdžiui, įvykus avarijai ar vairuotojo sveikatos pavojaus atveju“, – aiškina B. Pinarbasi. Dar viena sprendimo nauda – nuotolinis imobilaizeris per „Linqo“ programėlę. Jis gali būti naudojamas blokuoti transporto priemones, kurios savaitgaliais yra nenaudojamos pristatymo kelionėms.

 

Paslauga, įtikinanti nuo pat pradžių

B. Pinarbasi atrado „Linqo“ naudodamasis internetine paieška. Anksčiau jis dirbo su dviem kitais GPS stebėjimo paslaugų teikėjais, bet jų paslaugomis buvo labai nepatenkintas. Įrenginiai veikė prastai ir dažnai teikdavo neišsamias GPS ataskaitas. Deja, vienas tiekėjas netgi pasirodė esąs sukčius.

“Pirmas kontaktas su „Linqo” buvo labai malonus. Paslauga suteikia tai, kas buvo žadama, o kainos yra prieinamos ir atitinkamos, net jei „Linqo” nėra pigiausias tiekėjas rinkoje. Už tai siūloma daugiau funkcionalumų ir privalumų nei pas kitus”, – sako B. Pinarbasi. Nuo tada verslininkas ne kartą rekomendavo „Linqo“ ir kitiems.

 

unlimited-compact.de

voi.com

Pakalbėkime

Turite klausimų? Nekantraujame juos išgirsti!

Susisiekite:

+370 5 2045188

[email protected] 

Perkūnkiemio g. 6 – 1
LT-12130 Vilnius,
Lietuva

  Įmonė

  Jūsų vardas

  E-mail adresas

  Telefono numeris

  Automobilių parko dydis:


  Automobilių parko tipas:


  Jūsų žinutė  success

  Ačiū!

  Susisieksime su Jumis netrukus.