close icon
success Ačiū!

Susisieksime su Jumis netrukus.

Automobilio prieigos kontrolė

Gaukite būtent Jums pritaikytą sprendimą pradėti ar išplėsti savo automobilių nuomos, dalijimosi ar įmonės transporto priemonių parko verslą. Didžiausią dėmesį skirkite verslo plėtrai ir komercinei veiklai, o mes pasirūpinsime technologine dalimi ir maksimalaus saugumo užtikrinimu.

Privalumai vienu žvilgsniu:

Įveikite visas tyčines grėsmes didinant saugumą.

Patirkite neribotas mobilumo paslaugų augimo galimybes.

Sutaupykite laiko ir efektyviai valdykite automobilius, naudotojus ir nustatymus vienoje vietoje.

Apsaugokite automobilį nuo neteisėto naudojimo ar vagystės nuotoliniu būdu blokuodami automobilio užvedimą.

Tvirta ir patikima automobilio apsaugos sistema

Įveikite visas tyčines grėsmes didinant saugumą.

Mūsų mobilumo technologija paverčia Jūsų transporto priemonę visiškai apsaugota - nesvarbu, ar tai būtų fizinė, ar skaitmeninė grėsmė. Mūsų TLS apsaugos įrenginiai ir nuotolinis automobilio užvedimo blokavimas yra skirtas užkirsti kelią tyčiniams pavojams. Taip pat tokios funkcijos kaip avarijų aptikimas ir automobilio vilkimo aptikimas iš karto informuoja ir padeda ištirti įvairius incidentus, kurie dažnai pasitaiko automobilių dalijimosi versle.

Lankstus ir prieinamas sprendimas

Patirkite neribotas mobilumo paslaugų augimo galimybes.

99,5% ir didesnis platformos pasiekiamumas užtikrina nepertraukiamas mobilumo paslaugas Jūsų verslo klientams. Microsoft Azure Cloud palaikomi duomenų centrai sumažina bet kokią mūsų sprendimų riziką, todėl galime greitai pritaikyti technologijas, kad šios atitiktų Jūsų verslo poreikius ir augančią klientų bazę. Be to, mūsų galingos API galimybės įgalina įvairias integracijas ir tobulinimus.

Sklandus automobilių parko valdymas

Sutaupykite laiko ir efektyviai valdykite automobilius, naudotojus ir nustatymus vienoje vietoje.

Patogi sistema užtikrina tiesioginių duomenų, įskaitant vietą, automobilių stovėjimo aikštelės stebėjimą, degalų ir akumuliatoriaus lygį bei istorinius duomenis, vaizdą realiuoju laiku. Gaukite įspėjimus apie transporto priemonės techninę priežiūrą ir suplanuokite automobilio aptarnavimą pagal CANbus, TPMS ir kitų sistemų duomenis. Be to, stebėkite transporto priemonės vairuotojų elgesį ir suteikite vartotojams įžvalgas apie jų vairavimo stilių taip motyvuodami vairuoti ekonomiškiau.

Vairuotojo registracija ir variklio blokavimas

Apsaugokite automobilį nuo neteisėto naudojimo ar vagystės nuotoliniu būdu blokuodami automobilio užvedimą.

Variklio blokavimo technologijos dėka galima nuotoliniu būdu blokuoti transporto priemonės užvedimą arba leisti užvesti transporto priemonę tik baigus vairuotojo identifikavimą, patvirtinus tapatybę RFID kortele, iButton ar kitomis alternatyvomis.

Nuotolinis užrakinimas ir atrakinimas

Padidinkite automobilio saugumą ir mėgaukitės išskirtiniu patogumu.

Vos vieno mygtuko paspaudimu programėlės naudotojai gali pakeisti automobilio užrakinimo būseną. Ši funkcija padidina saugumą, nes leidžia vairuotojams apsaugoti savo transporto priemones iš bet kurios vietos, ir suteikia neprilygstamą patogumą, ypač kai automobiliu dalijamasi su kolegomis. Integracija užtikrina, kad naudotojai galėtų greitai patikrinti savo transporto priemonės būseną vienu žvilgsniu ir prireikus ją koreguoti, užtikrinant ramybę ir taupant laiką.

Pakalbėkime

Turite klausimų? Nekantraujame juos išgirsti!

Susisiekite:

+370 5 2045188

[email protected]

Perkūnkiemio g. 6 – 1
LT-12130 Vilnius,
Lietuva

  Įmonė

  Jūsų vardas

  E-mail adresas

  Telefono numeris

  Automobilių parko dydis:


  Automobilių parko tipas:


  Jūsų žinutė  success

  Ačiū!

  Susisieksime su Jumis netrukus.