close icon
success Ačiū!

Susisieksime su Jumis netrukus.

Kelionių registravimo žurnalas

Mūsų skaitmeninis kelionių sekimo žurnalas leidžia pamiršti daug laiko reikalaujančias kelionės sekimo užduotis ir užtikrina tinkamą įstatymų laikymąsi. Įdiegta „Journey App“ įgalina Jūsų darbuotojus efektyviai valdyti asmenines ir verslo keliones bei gauti tikslias ataskaitas.

Privalumai vienu žvilgsniu:

Sutaupykite laiko optimizuodami verslo ir asmeninių kelionių stebėjimą.

Sutrumpinkite kelionės sekimo procesą iki kelių paspaudimų mobiliajame telefone.

Efektyviai rinkite privalomą informaciją vienoje vietoje.

Patogiai stebėkite savo transporto priemonių būseną naudodami skaitmenines ataskaitas.

Skaitmeninis kelionių valdymas

Sutaupykite laiko optimizuodami verslo ir asmeninių kelionių stebėjimą.

Kelionių registravimo žurnalas šiuo atveju atitinka teisinę prievolę rinkti darbuotojų kelionių su verslo transporto priemonėmis duomenis. Tiksliai išskiriant verslo ir privačias keliones išvengiama papildomų mokesčių ir galimų baudų. Mūsų sprendimas suteikia patogų būdą automatiškai registruoti keliones ir užtikrinti naujausią informaciją. Gaukite tikslias ataskaitas apie savo darbuotojų verslo ir asmenines keliones ir patogiai deklaruokite mokesčius atitinkamoms institucijoms.

„Journey App" Jūsų patogumui

Sutrumpinkite kelionės sekimo procesą iki kelių paspaudimų mobiliajame telefone.

„Journey App“ yra paruošta naudoti mobilioji programa, kuri nereikalauja papildomos identifikavimo įrangos ir yra suderinama su bet kuriuo GPS sekimo prietaisu. Tiesiog priskirkite savo darbuotoją ir galite pradėti! Klasifikuokite verslo ir asmenines keliones vienu paspaudimu. Nuosekliai ir tiksliai valdykite savo kelionių įrašus, kurkite ataskaitas ir sumažinkite klaidų bei baudų riziką.

Visi surinkti duomenys vienoje vietoje

Efektyviai rinkite privalomą informaciją vienoje vietoje.

Naudodami „Linqo“ sprendimą galite peržiūrėti savo darbuotojų kelionių duomenis, įskaitant transporto priemonę, greitį, poilsio pertraukėles, vairavimo laiką, nuvažiuotą maršrutą, kelionių tipą ir kt. Be to, kelionių registracija leidžia suprasti, kaip veikia ir yra naudojamas Jūsų automobilių parkas. O su „Linqo“ ataskaitomis, kurios gali būti pritaikytos konkretiems Jūsų verslo poreikiams, tai ypač paprasta.

Transporto priemonių priežiūros ataskaitos

Patogiai stebėkite savo transporto priemonių būseną naudodami skaitmenines ataskaitas.

Užtikrinkite sklandžius skaitmeninius transporto priemonių patikros ir priežiūros procesus naudodami „Journey App“ – užpildykite transporto priemonių patikros ataskaitas internete ir stebėkite parko statusą kiekvieną kartą, kai transporto priemonė perduodama naujam vairuotojui. Tai ženkliai prisideda prie didesnio eismo saugumo ir leidžia sutaupyti laiko ir priežiūros kaštų, nes realiuoju laiku pranešama apie transporto priemonės prieinamumą.

Transporto priemonių rezervacija

Lengvai valdykite transporto priemonių paskirstymą savo įmonėje.

Integruota į mobiliąją programėlę „Journey Tracks“ ir „LinqoTrack“ sistemą, ši funkcija leidžia darbuotojams ir automobilių valdytojams rezervuoti įmonės transporto priemones darbo tikslais. Atsižvelgiant į ribotą automobilių skaičių, galite matyti rezervacijų kalendorių su laikotarpiais ir vairuotojų vardais. Vos vienu paspaudimu atskleidžiami tikslūs laikai ir papildoma informacija apie vairuotoją, taip užtikrinant sklandų planavimo procesą ir optimalų automobilio naudojimą.

Gedimų valdymas

Lengvai valdykite transporto priemonių gedimus ir supaprastinkite informavimo procesą.

Mobilioji programėlė „Journey Tracks" padeda supaprastinti transporto priemonių techninę priežiūrą, nes joje galima matyti dar neišspręstas problemas ir registruoti naujus gedimus realiu laiku. Be to, patikrinimų metu transporto priemonių priežiūros ataskaitos palengvina pranešimų apie gedimus pateikimą ir procesą. Ši funkcija užtikrina efektyvesnį transporto priemonių gedimų sekimą ir šalinimą, užtikrinant optimalią transporto priemonių parko būklę.

Pakalbėkime

Turite klausimų? Nekantraujame juos išgirsti!

Susisiekite:

+370 5 2045188

[email protected]

Perkūnkiemio g. 6 – 1
LT-12130 Vilnius,
Lietuva

  Įmonė

  Jūsų vardas

  E-mail adresas

  Telefono numeris

  Automobilių parko dydis:


  Automobilių parko tipas:


  Jūsų žinutė  success

  Ačiū!

  Susisieksime su Jumis netrukus.