close icon
success Ačiū!

Susisieksime su Jumis netrukus.

background image

Krovinių pervežimų įmonė „NS Transporte“, teikianti paslaugas Miunchene, susidūrė su dideliu iššūkiu bandant nustatyti sunkvežimių buvimo vietą ir nustatyti tikslius krovinių pristatymo terminus. Šį iššūkį priėmė „Linqo“ ir tapo patikimu įmonės partneriu ieškant optimaliausio sprendimo, todėl kviečiame į mūsų bendradarbiavimo istoriją pažvelgti iš arčiau.

 

Ieškant tikslaus stebėjimo sprendimo

Prieš atrandant „Linqo“, „NS Transporte“ ieškojo skirtingų būdų tiksliai stebėti savo automobilių parką ir pateikti klientams patikimus pristatymo atnaujinimus realiu metu. Tačiau matomumo trūkumas lėmė informacijos vėlavimą, klientų nusivylimą ir įtampą įmonės įsipareigojimui teikti patikimas paslaugas. Pažangaus „Linqo“ sprendimo atradimas pakeitė situaciją – transporto priemonių ir krovinių stebėjimas realiuoju laiku ir tiksliai pateikiami lokacijos atnaujinimai lėmė vėl atgautą kontrolę „NS Transporte“ darbuotojų rankose. Nuo šiol klientus laiku pasiekia jiems reikalinga informacija, o tai didina pasitenkinimą gaunamomis paslaugomis ir pasitikėjimą šia Vokietijos pervežimo įmone.

 

Sklandi integracija

„Linqo“ sprendimo įdiegimas į esamą „NS Transporte“ sistemą ir infrastruktūrą buvo gerai organizuotas ir sklandžiai įgyvendintas procesas. Patogi platforma vartotojui suteikė nesudėtingas mokymosi galimybes, dėl kurių „NS Transporte“ darbuotojai greitai adaptavosi prie naujos sistemos. Sklandi integracija leido įmonei efektyviai pasinaudoti  „Linqo“ automobilių parko valdymo sprendimo privalumais taip padidinant našumą.

 

Užprogramuotas kelias į sėkmę

„Linqo“ duomenų perdavimo ir sekimo realiuoju laiku funkcijos tapo „NS Transporte“ sėkmės garantu. Dabar bendrovė bet kuriuo metu gali tiksliai nustatyti savo sunkvežimių buvimo vietą ir teikti tikslius pristatymo atnaujinimus savo klientams. Gedimų ar avarinių situacijų atveju „Linqo“ sistemos dėka „NS Transporte“ gali greitai surasti ir išspręsti problemas, sumažindama prastovos laiką ir užtikrindama efektyvią vairuotojų veiklą.

 

Atitiktis verslo reikalavimams

„NS Transporte“ pasirinko „Linqo“ dėl kelių svarbių priežasčių – tai GPS stebėjimo sprendimų ir suteikiamų įrenginių kokybė, aptarnaujančių specialistų profesionalumas ir platus siūlomų paslaugų spektras. Taip pat, „Linqo“ įsipareigojimas siekti patikimumo ir išskirtinis dėmesys klientui tapo idealiu pasirinkimu „NS Transporte“ ieškant optimaliausio sprendimo ir atitiko jų verslo poreikius.

 

Tiksliai pamatuojami rezultatai

„NS Transporte“ jau spėjo įvertinti apčiuopiamus bendradarbiavimo rezultatus  – pradėjus naudotis „Linqo“ GPS stebėjimo paslaugomis, įmonė sumažino transporto parko išlaidas, padidino našumą ir sutaupė daug laiko, kas yra ypač svarbu šioje industrijoje. Optimizavę savo veiklą, tiksliai stebėdami sunkvežimius ir supaprastindami pristatymo maršrutus, „NS Transporte“ padidino savo efektyvumą, o klientų pasitenkinimas pakilo į naujas aukštumas.

Kitiems, svarstantiems įsidiegti GPS stebėjimo sprendimus, „NS Transporte“ entuziastingai rekomenduoja žengti šį žingsnį. Anot jų, „Linqo“ sistema yra išskirtinai kokybiškas pasirinkimas norint tiksliai nustatyti sunkvežimių vietą, sumažinti išlaidas, taupyti laiką ir priimti duomenimis pagrįstus sprendimus. Be to, pažangių telematikos inovacijų pritaikymas nėra vien tik technologinis progresas – tai nuotykis, vedantis į efektyvumą ir didėjantį klientų pasitenkinimą.

Pakalbėkime

Turite klausimų? Nekantraujame juos išgirsti!

Susisiekite:

+370 5 2045188

[email protected] 

Perkūnkiemio g. 6 – 1
LT-12130 Vilnius,
Lietuva

  Įmonė

  Jūsų vardas

  E-mail adresas

  Telefono numeris

  Automobilių parko dydis:


  Automobilių parko tipas:


  Jūsų žinutė  success

  Ačiū!

  Susisieksime su Jumis netrukus.