close icon
success Ačiū!

Susisieksime su Jumis netrukus.

Linqo. Linked to your success

Mes esame „Linqo“ – kokybiškų GPS sekimo sprendimų tiekėjas, padedantis optimizuoti Jūsų verslą ir nukreipti jį į augimą. Šioje kelionėje Jūs nesate vienas – „Linqo“ komanda visada pasiruošusi padėti iškilus iššūkiams, kad ir kokie dideli jie bebūtų.

„Linqo“ priklauso „Ruptela Group“, visame pasaulyje veikiančiai telematikos kompanijai.

Pradžia

„Linqo“ buvo įkurta 2018 m., siekiant teikti aukštos kokybės transporto parko valdymo sprendimus, pritaikomus prie nuolat kintančių verslo poreikių

Ruptela Group

2021 metais „Linqo“ įsigijo pasaulinė telematikos įmonė „Ruptela Group“

Tarptautinė įmonė

„Linqo“ tarptautiniai padaliniai yra Vokietijoje, Olandijoje, Lietuvoje, Lenkijoje ir Ukrainoje

Linqo

„Linqo“ pavadinimas reiškia ryšį, sąsają, sujungiant įmones išnaudoti visą jų potencialą

Komanda

„Linqo“ visame pasaulyje dirba daugiau nei 120 patyrusių telematikos ekspertų

arrow right
arrow right

Mūsų privalumai:

Klientas visada pirmas

Klientas visada pirmas

Nuo pardavimo iki klientų aptarnavimo, nuo gaminių idėjų iki jų techninio įgyvendinimo ir testavimo – dirbame tiesiogiai su klientais ir pasitikime jų atsiliepimais, siekdami užtikrinti kokybiškų sprendimų vertę ir efektyvumą bei išskirtinį klientų aptarnavimą.

Kokybė už geresnę kainą

Kokybė už geresnę kainą

Techninės ir programinės įrangos patirties derinys leidžia mums kurti aukščiausios kokybės sprendimus už priimtiną kainą. Visi mūsų sprendimai ir juose naudojama įranga yra vystomi Europoje.

Esame profesionalų komanda

Esame profesionalų komanda

Turėdami daugiau nei 15 metų patirtį klestinčioje telematikos pramonėje, sudarome patikimos, stabilios ir atviros įmonės pagrindą.

Lankstumas ir suderinamumas

Lankstumas ir suderinamumas

Mūsų komanda gali pritaikyti universalius sprendimus pagal Jūsų konkrečius poreikius ir tuo pačiu metu užtikrinti optimalų jų funkcionalumą naudingų integracijų dėka. Greitai.

Susipažinkite su mūsų komanda

„Linqo“ komandoje - atsidavę profesionalai, turintys daugiau nei per 15 metų sukauptas telematikos industrijos žinias ir vertingą praktinę patirtį.

CEO

Aurimas Baubkus

Aukime kartu

„Linqo“ komanda aktyviai ieško naujų kolegų, kurie augdami kartu su įmone patenkintų savo smalsumą ir troškulį naujovėms.

Peržiūrėti laisvas pozicijas