close icon
success Ačiū!

Susisieksime su Jumis netrukus.

background image

Mes sujungėme jėgas su cargoGO įmonių grupe, kad sukurtume sprendimą, padėsiantį transporto įmonėms kovoti su augančiomis degalų kainomis bei skatinti vairuotojų sąmoningumą motyvacijos pagalba.  

Eco-Drive ne tik mažina degalų sąnaudas, transporto priemonės poveikį aplinkai, bet ir didina vairavimo saugumą, prailgina vilkiko eksploatavimą. Skamba sudėtingai? Anaiptol. Šis sprendimas paremtas vartotojo vairavimo įgūdžių tobulinimu. Tobulėja vairuotojo įgūdžiai – mažėja jūsų sąnaudos. Vairavimo įgūdžiams vertinti galima pasirinkti virš 70 kriterijų, taigi, galima pilnai prisitaikyti net ir prie labiausiai specifinių poreikių ir taikyti efektyvesnes motyvacines priemones vairuotojams.  

 

Efektyvesnis ir saugesnis vairavimas 

Eco-Drive sprendimas skirtas transporto priemonių saugumui ir ekonomiškesniam vairavimui užtikrinti. Sprendimo pagalba galime lengvai sekti vairuotojų vairavimo stiliaus ypatumus tokius kaip greitėjimas, staigus stabdymas, autopiloto naudojimas, remiantis iš anksto pagal įmonės darbo specifiką nustatytais parametrais. Svarbu paminėti, kad galima stebėti visą autoparką nepriklausomai ar jame vieno gamintojo, ar skirtingų gamintojų vilkikai – atlikus reikiamas konfigūracijas, mes matome tikslius duomenis vienoje sistemoje, o tai palengvina vairavimo duomenų analizę bei kuro naudojimo stebėseną.  

 

Duomenų analizė parodo vairavimo įtaką kuro sunaudojimui, transporto priemonės nusidėvėjimui ir savaime suprantama, numato galimą tokios transporto priemonės saugumą kelyje. Žinant vilkiko vairuotojo darbo stilių galima jį mokyti važiuoti efektyviau ir saugiau.  Rezultatai rodomi 100 balų sistemoje, tad labai lengva suprasti, kaip sekasi visam autoparkui ir greitai identifikuoti tobulintinas vietas. 

 

Iki 5% mažesnės kuro sąnaudos 

Mūsų sprendimas vilkikui padeda sutaupyti iki 2 l/100 km degalų – įmonė veikia ne tik efektyviau, tačiau ir gerėja jos įvaizdis – mažiau teršiama aplinka.Negana to, įdiegus Eco-Drive galima išvengti dėl neatsargaus vairavimo sukeltų eismo įvykių ar sugadinto krovinio. 

„Remiantis gaunamais naujojo modulio duomenimis matome, kad pavyko sumažinti poveikį aplinkai, nes vairuotojas mato, kaip gali keisti vairavimą stilių ir, pavyzdžiui, sutaupyti iki 5 proc. degalų. Važiavimo analizės duomenys taip pat padeda pasirinkti saugesnį vairavimą, pavyzdžiui, įveikiant posūkius, greitėjant ar stabdant. Visa tai lemia racionalesnį vilkiko eksploatavimą: rečiau tenka keisti stabdžių detales, padangas, mažiau ekstremaliai apkraunamas ir ilgiau tarnauja variklis bei kiti vilkiko agregatai. Visa tai mažina bendras sąnaudas. Mūsų vilkikai kas mėnesį nuvažiuoja apie 5 mln. km, todėl, vienam vilkikui sutaupius vos 1 l/100 km degalų, per mėnesį jų vartojimas sumažėja bent 50 tūkst. litrų, atitinkamai, mažiau teršiama aplinka,“ – sako Vygintas Vitkauskas, cargoGO instruktorių grupės vadovas. 

„Mūsų vilkikai kas mėnesį nuvažiuoja apie 5 mln. km, todėl, vienam vilkikui sutaupius vos 1 l/100 km degalų, per mėnesį jų vartojimas sumažėja bent 50 tūkst. litrų, atitinkamai, mažiau teršiama aplinka“

Pakalbėkime

Turite klausimų? Nekantraujame juos išgirsti!

Susisiekite:

Perkūnkiemio g. 6.
LT-12130 Vilnius,
Lietuva

  Įmonė

  Jūsų vardas

  E-mail adresas

  Telefono numeris

  Automobilių parko dydis:


  Automobilių parko tipas:


  Jūsų žinutė  success

  Ačiū!

  Susisieksime su Jumis netrukus.