close icon
success Ačiū!

Susisieksime su Jumis netrukus.

FAQ

search icon
Kas yra transporto stebėjimo ir kontrolės sistemos?

Transporto stebėjimo, sekimo, kontrolės ir valdymo sistemos yra skaitmeniniai įrankiai, skirti stebėti, analizuoti ir optimizuoti transporto operacijas. Tai apima maršrutų planavimą, degalų sąnaudų stebėjimą, techninės priežiūros tvarkaraščius ir kitas patogias funkcijas. Daugiau informacijos galite rasti peržiūrint mūsų siūlomus sprendimus www.linqo.lt svetainėje.

Kaip veikia transporto sekimo sistema?

Transporto stebėjimo sistema veikia naudodama GPS imtuvus ir mobiliojo ryšio technologijas, siunčiant duomenis į centrą, kur šie duomenys yra analizuojami ir pateikiami vartotojui per vartotojo sąsają. Praktiškai, transporto valdymo sistema renka duomenis iš transporto priemonių, įskaitant lokaciją, greitį, degalų lygį ir kt. Šie duomenys yra analizuojami, kad būtų galima priimti sprendimus dėl efektyvumo gerinimo, pavyzdžiui, maršrutų optimizavimo ar techninės priežiūros planavimo.

Kokia yra GPS stebėjimo sprendimų kaina?

Sprendimo kaina priklauso nuo pasirinktos sistemos funkcijų, apimtis ir Jūsų poreikių. Paprastai tai yra vienkartinė įrangos įsigijimo kaina ir mėnesinis abonentinis mokestis už programinės įrangos naudojimą ir duomenų kaupimą. Norint sužinoti šio sprendimo kainą Jūsų transporto priemonių parkui, kviečiame susisiekti su mumis https://linqo.lt/kontaktai/.

Kokius pagrindinius privalumus gali suteikti transporto stebėjimo ir kontrolės sistema?

Šios „Linqo“ GPS transporto sekimo sistemos dėka gaunate galimybę efektyviau valdyti savo transporto priemonių parką, sumažinti veiklos išlaidas ir ženkliai pagerinti klientų aptarnavimo kokybę. Tai padeda optimizuoti maršrutus, sumažinti degalų sąnaudas ir stebėti transporto priemonių būklę realiu laiku. Galite analizuoti transporto priemonių lokaciją, greitį ir kryptį, taip užtikrinant saugumą ir efektyvų sunkvežimių parko eksploatavimą.

Žemiau rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Jei vis tiek nerandate atsakymo, kurio ieškote, nedvejodami susisiekite su mumis.

Ar sistema gali iškrauti transporto priemonės akumuliatorių?

Ne, sistema turi specialų miego rėžimą.

Kokio detalumo žemėlapius matysiu sistemoje?

Sistemoje naudojami Google žemėlapiai, o kaip alternatyvą siūlome OSM. Vilkikų maršrutų planavimo modulyje rasite HERE žemėlapius

Kokia yra sistemos garantija?

Mūsų sistemai suteikiame 2 metų garantiją, išskyrus piktybinės žalos atvejus.

Kokiais atvejais koordinatės yra siunčiamos į serverį? 

Koordinatės siunčiamos į serverį ir duomenys yra atnaujinami pagal nuvažiuotą atstumą, automobiliui pasisukus ar praėjus tam tikram nustatytam laikui.

Ar prietaisus/įrangą reikės susimontuoti pačiam?

Ne, atsiųsime patyrusį montuotoją, kuris sumontuos reikiamus įrenginius į Jūsų transporto priemonę.

Nieko neradome

Pabandykite kitą paieškos žodį arba susisiekite su mūsų klientų aptarnavimu

Load more