close icon
success Ačiū!

Susisieksime su Jumis netrukus.

Eco-Drive

Tai itin tikslus sunkiasvorio komercinio transporto stebėjimo sprendimas, galintis padėti sumažinti išlaidas net iki 15%. Sekite ir tobulinkite vairuotojų įgūdžius, taupydami ne tik kuro sąnaudas, bet ir mažindami riziką kelyje, apsaugodami vairuotojus, transporto priemones ar krovinius nuo potencialios žalos.

„Eco-Drive” privalumai vienu žvilgsniu:

Įvertinkite ir palyginkite vairuotojus pagal jų bendrą našumo balą ir nustatykite tobulinimo sritis bei motyvacines priemones.

Gerindami vairuotojų įgūdžius ir elgseną, sumažinkite degalų sąnaudas ir transporto priemonės eksploatacijos išlaidas bei riziką kelyje.

Būkite patikimas partneris savo klientams ir sumažinkite verslo rizikas stebėdami ir tobulindami pavojingus vairavimo įgūdžius.

Analizuokite duomenis nepriklausomai nuo skirtingų prekių ženklų transporto priemonių.

Vairuotojų reitingas ir motyvacija

Įvertinkite ir palyginkite vairuotojus pagal jų bendrą našumo balą ir nustatykite tobulinimo sritis bei motyvacines priemones.

Pažangiame sprendime naudojama daugiau nei 90 parametrų, vairuotojo veiksmų, kuriuos galite pritaikyti ir analizuoti pagal Jūsų verslo reikalavimus. Motyvuokite vairuotojus, surinkusius aukščiausius balus ir sukurkite vidines vairuotojų mokymo ir motyvavimo sistemas, kad paskatintumėte jų susidomėjimą efektyvesniu ir ekonomiškesniu transporto priemonių parko veikimu.

Optimizuotos degalų sąnaudos

Gerindami vairuotojų įgūdžius ir elgseną, sumažinkite degalų sąnaudas ir transporto priemonės eksploatacijos išlaidas bei riziką kelyje.

Patobulinti vairuotojo įgūdžiai sumažina degalų sąnaudas ir transporto priemonės priežiūros išlaidas bei poveikį aplinkai per CO2 emisijas. Sužinokite, kaip turėtų keistis darbuotojų vairavimo stilius, kad būtų skatinamas saugus ir ekonomiškiausias vairavimas. Sumažinkite degalų sąnaudas ir sutaupykite kaštus, atsirandančius dėl netinkamo automobilio eksploatavimo.

CO2 ataskaitos

Efektyviai kontroliuokite CO2 pėdsaką ir prisidėkite prie žalesnės ateities.Mūsų sprendimas siūlo unikalią CO2 ataskaitų teikimo funkciją, leidžiančią transporto parko ir įrangos valdytojams aktyviai stebėti ir mažinti emisijas, taip teigiamai veikiant pasaulinę anglies dvideginio išmetimo problemą. Naudodamiesi šiuo funkcionalumu, galite efektyviai teikti ataskaitas, priimti duomenimis pagrįstus sprendimus ir kontroliuoti savo transporto parko poveikį aplinkai taip prisidedant prie kovos su klimato kaita.

100 l

100000 l

Dyzelis

Benzinas

LPG

Kuro tipas

1.000 kg
Visos CO2 emisijos
Susisiekite

*Šis CO2 konstantos skaičiavimas pagrįstas visapusišku kuro gyvavimo ciklų įvertinimu, apimančiu viską nuo kuro išgavimo iki sudeginimo procesų.

Pagerintas transporto parko saugumas

Būkite patikimas partneris savo klientams ir sumažinkite verslo rizikas stebėdami ir tobulindami pavojingus vairavimo įgūdžius.

Saugumo užtikrinimas prisideda prie Jūsų įmonės, kaip patikimo ir atsakingo partnerio reputacijos. Pagerinkite transporto parko saugumą, kad vairuotojas ir krovinys saugiai atvyktų į paskirties vietą. Sumažinkite nelaimingų atsitikimų riziką kelyje stebėdami vairavimo elgesį, įvertinamą pagal įsibėgėjimo ir stabdymo greitį, greičio viršijimą, staigų stabdymą, ekstremalius įvykius maršrute ir kitus parametrus.

Eco-Drive Groups

Gaukite tikslias įžvalgas lygindami ekonomiško vairavimo efektyvumą konkrečiose transporto priemonių ar vairuotojų grupėse.

Eco-Drive Groups atrakina galimybę grupuoti transporto priemones ir priskirti konkrečius parametrus jų palyginimui, pvz., transporto priemonių tipus, markes, vairavimo stilių ir kt. Gaukite išsamias įžvalgas apie savo automobilių parko poveikį aplinkai naudodamiesi pažangiomis objektų ir vairuotojų ataskaitomis, leidžiančiomis tiksliai ir efektyviai nustatyti naujus verslo tvarumo standartus.

Sužinokite, kiek galite sutaupyti

1

1000

100 km

50000 km

Naujos transporto priemonės (vidutinis amžius apie 1 metai)

Įvairios transporto priemonės (vidutinis amžius 1-3 metai)

Senesnės transporto priemonės (vidutinis amžius 3-5 metai)

Automobilių parko amžius

Nenaudojau “Eco-Drive” anksčiau (nestebėjau kuro sąnaudų)

Esu išbandęs/išbandžiusi kuro sąnaudų stebėjimą

Esu patyręs “Eco-Drive” naudotojas (nuolatos stebėjau kuro sąnaudas)

Jūsų patirtis naudojant “Eco-Drive” sprendimą

1.000 l
Sutaupytas kuras per mėnesį
12.000 l
Sutaupytas kuras per metus
Susisiekite

*Preliminarus skaičiavimas. Dėl detalaus įvertinimo ir galimo sutaupymo susisiekite su mumis.

Mūsų klientas

cargoGO

quote icon

„Jau po pirmųjų mėnesių “Eco-Drive” vairuotojams padėjo pamatyti, kaip jie gali keisti savo vairavimo įpročius, į pasiūlymus atsižvelgusių vairuotojų vairavimo kokybė gerokai pagerėjo, o tai atsispindi ir motyvacinėse priemonėse.” - Pranas Pernaravičius, „cargoGO Logistics“ Vairuotojų valdymo skyriaus vadovas

Daugiau

Pakalbėkime

Turite klausimų? Nekantraujame juos išgirsti!

Susisiekite:

+370 5 2045188

[email protected]

Perkūnkiemio g. 6 – 1
LT-12130 Vilnius,
Lietuva

  Įmonė

  Jūsų vardas

  E-mail adresas

  Telefono numeris

  Automobilių parko dydis:


  Automobilių parko tipas:


  Jūsų žinutė  success

  Ačiū!

  Susisieksime su Jumis netrukus.