close icon
success Ačiū!

Susisieksime su Jumis netrukus.

Trans.eu

Trans.eu yra viena moderniausių logistikos platformų, pristatanti automatizacijos eros privalumus ir vienijanti siuntų pristatymo įmones, logistikos operatorius, ekspeditorius ir vežėjus visoje Europoje.

Trans.eu

Išplėskite savo veiklas su automatizavimo galimybėmis

Laiką taupantis ir greitas veikimas

Jums nebereikia rankiniu būdu perkelti duomenų iš vienos sistemos į kitą – vietoj to, siųskite ir gaukite krovinius į TMS. Taip pat, lengvai automatizuokite derybų ir rangovo atrankos procesą.

Transporto parko valdymo proceso automatizavimas ir greitinimas

Duomenų perdavimas į Trans.eu platformą dabar daug lengviau lengvesnis ir greitesnis. Pasirinkite stebėjimo užduotis realiuoju laiku ir paskelbkite apie laisvas transporto priemones pagal savo verslo poreikius.

Vežėjų trūkumo problemos sprendimas

Dėka prieigos prie 34 000 transporto įmonių duomenų bazės, atraskite vežėjus Trans.eu platformoje net ir sezono metu. Palyginkite įkainius, valdykite krovinius ir užtikrinkite transporto ir subrangovų kontrolę.

Išbandykite šią naujausią integraciją nemokamai – ji įdiegta automatiškai ir yra bet kuriuo metu pasiekiama Jūsų patogumui. Jeigu turite papildomų klausimų ar atsiliepimų – nedvejodami susisiekite su mumis!

Pakalbėkime

Turite klausimų? Nekantraujame juos išgirsti!

Susisiekite:

+370 5 2045188

[email protected]

Perkūnkiemio g. 6 – 1
LT-12130 Vilnius,
Lietuva

  Įmonė

  Jūsų vardas

  E-mail adresas

  Telefono numeris

  Automobilių parko dydis:


  Automobilių parko tipas:


  Jūsų žinutė  success

  Ačiū!

  Susisieksime su Jumis netrukus.