close icon
success Ačiū!

Susisieksime su Jumis netrukus.

interLAN

„interLAN“ vysto TMS klasės programinę įrangą ir siekia praturtinti transporto, siuntų ir logistikos įmonių veiklą, aprūpindama jas išmania „interLAN SPEED“ sistema, palaikančia daugybę skirtingų funkcijų ir modulių. Jų mobilioji aplikacija „mSPEED“ – tai sprendimas logistikos, LCL krovinių ir siuntų operatoriams, taip pat transporto įmonėms, norinčioms kontroliuoti transportavimo ir pristatymo procesus realiuoju laiku.

interLAN

Neribotas veikimo diapazonas

„mSPEED“ reiškia greitą įdiegimą, paprastą naudojimą, visapusišką funkcionalumą ir išsamias konfigūravimo parinktis pagal Jūsų poreikius.

Laiko ir išteklių sutaupymas

Su „mSPEED“ programa vežėjas nuolat gauna užduotis ir realiuoju laiku registruoja jų eigą. Be to, suteikiama įspėjimų nustatymo galimybė norint sumažinti administracinių užduočių apimtį ir padidinti darbo efektyvumą.

Daug galimybių, paprastas sprendimas

„mSPEED“ programa užtikrina patogumą ir padidina darbo efektyvumą dėl kompleksiško duomenų mainų sprendimo ir pritaikymo galimybių.

Išbandykite šią naujausią integraciją nemokamai – ji įdiegta automatiškai ir yra bet kuriuo metu pasiekiama Jūsų patogumui. Jeigu turite papildomų klausimų ar atsiliepimų – nedvejodami susisiekite su mumis!

Pakalbėkime

Turite klausimų? Nekantraujame juos išgirsti!

Susisiekite:

+370 5 2045188

[email protected]

Perkūnkiemio g. 6 – 1
LT-12130 Vilnius,
Lietuva

  Įmonė

  Jūsų vardas

  E-mail adresas

  Telefono numeris

  Automobilių parko dydis:


  Automobilių parko tipas:


  Jūsų žinutė



  success

  Ačiū!

  Susisieksime su Jumis netrukus.