close icon
success Ačiū!

Susisieksime su Jumis netrukus.

background image

Kaip „Fleetlink“ ir „Linqo“ apjungia ilgalaikę nuomą ir skaitmeninį transporto parko valdymą

 

Ilgalaikės nuomos bendrovė „Fleetlink” ir GPS stebėjimo sprendimus teikianti įmonė „Linqo” yra dinamiška komanda, kuri ne tik turi bendrą viziją transformuoti mobilumą, bet ir derina inovacijas su patirtimi. „Fleetlink” revoliucioningais skaitmeniniais sprendimais keičia komercinės automobilių nuomos sektorių, o „Linqo” GPS technologijas pritaiko siuntų pristatymų, statybų bei nuomos segmentams. Todėl šis sinergiškas duetas jau keturis metus sėkmingai apjungia abiejų įmonių geriausias savybes ir rinkoje dalijasi sėkmingo bendradarbiavimo rezultatu.

 

„Fleetlink“ teikia nebrangias, viską apimančias ilgalaikės nuomos paslaugas kartu su skaitmeniniu automobilių parko valdymu – tai iki šiol yra unikalus pasiūlymas Vokietijoje. Nuo pat pradžių žengėme drąsius žingsnius rinkoje, o „Linqo“ atradome kaip patikimą, greitą ir lankstų partnerį, kuris, kaip ir mes, visuomet galvoja žingsniu į priekį“, – teigia „Fleetlink” generalinis direktorius Daniel Heinz. Tačiau atomobilių ilgalaikės nuomos verslo modelio nereikėtų painioti su įprastu lizingu. Naudodami „Fleetlink“ klientai, kurių sutarties terminas yra 24 mėnesiai ir daugiau, gauna ekonomišką visų paslaugų pasiūlymą, įskaitant transporto priemonės registraciją, draudimą, nusidėvėjusių dalių, pvz., padangų ar tepalų, keitimą, techninį aptarnavimą ir daug daugiau – tokiu būdu nebereikia nerimauti dėl transporto parko valdymo. Įskaitant visus kaštus, ilgalaikė nuoma yra pigesnė nei lizingas net jei mėnesinis įkainis iš pradžių yra didesnis. Galiausiai, į nuomos kainą įtraukiamas automobilio aptarnavimas ir, žinoma, sutarties galiojimo pabaigoje yra galimybė įsigyti transporto priemonę už priimtiną kainą.

 

Patikimas GPS sekimas automobilių parkų operatoriams

„Fleetlink“ paslaugos valdomos skaitmeniniu kompiuteriu arba mobiliuoju telefonu naudojant mobiliąją aplikaciją, todėl visas automobilių parko valdymas telpa kišenėje. Štai čia pradeda veikti kokybiškas „Linqo“ GPS sekimo sprendimas. „Sukūrėme visapusišką paslaugų paketą „Fleetlink“ klientams, tačiau mums trūko patikimų duomenų, pavyzdžiui, nuvažiuotų kilometrų ir maršrutų, ką būtų galima apskaičiuoti kiekvienai transporto priemonei. Būtent tai ir dar daugiau mums pasiūlė „Linqo“, – entuziastingai pasakoja Daniel Heinz.

„Suprantame, kokį susierzinimą gali sukelti nekokybiškas sprendimas. Todėl kokybiškos programinės įrangos dėka galėjome pasiūlyti patikimą ir saugią GPS stebėjimo programą, leidžiančią greitai pateikti „Fleetlink” nuomos paslaugai reikalingus duomenis. Transporto priemonių parkas valdomas per sąsają, skirtą tolimesniam duomenų apdorojimui mobilioje programėlėje, o mes taip pat pasirūpiname visų reikalingų įrenginių montavimu ir aptarnavimu“, – sako Max Donders, „Linqo“ generalinis direktorius. „Linqo” GPS stebėjimo sprendimai padeda automobilių nuomos įmonėms, ekspeditoriams ir siuntų tarnyboms skaitmeninti ir supaprastinti transporto parko valdymą. Optimalus techninės ir programinės įrangos derinys sudaro patikimą sistemą, kuri pateikia tikslius duomenis apie visą automobilių parką nepriklausomai nuo transporto priemonės gamintojo. Būtent todėl „Linqo“ sistema gali būti pritaikoma visoms lengvosioms ir sunkiosioms transporto priemonėms – nuo skaitmeninio tachografo, žurnalų ir kelionių dokumentų iki daugybės kitų „LinqoTrack“ teikiamų privalumų.

„Fleetlink“ šiuo metu naudoja daugiau nei 1000 „Linqo“ stebėjimo įrenginių, kuriuos įmonė įdiegia ir prižiūri. „Fleetlink“ klientai apima kurjerių ir siuntų pristatymo paslaugas, nuomojančių nuo 30 iki 50 transporto priemonių. Reikšmingas pranašumas yra tai, jog klientų nuosavos transporto priemonės taip pat gali būti įtrauktos į „Fleetlink“ programėlę, taigi ir į skaitmeninį transporto parko valdymą.

 

Didelis skaidrumas – didžiausias privalumas klientams

„Fleetlink“ naudoja „Linqo“ duomenis savo programai, suteikdami prieigą prie jų savo klientams. Tokiu būdu užtikrinamas skaidrumas ir klientai gali stebėti tikslius transporto priemonės, ridos ir degalų sąnaudos duomenis realiu laiku. Šis funkcionalumas tampa ypač naudingas norint užtikrinti sutarčių įsipareigojimus – jeigu yra požymių, jog automobilio rida bus viršyta, klientas gaus pranešimą apie galimybę rezervuoti papildomus kilometrus. Ir atvirkščiai, nepasiekus sutarto mėnesio našumo, klientui nepanaudoti kilometrai bus įskaityti į kito mėnesio kreditą. „Tikslūs ir skaidrūs duomenys užkerta kelią nemaloniems netikėtumams mėnesio pabaigoje“, – patvirtina Daniel Heinz.

 

 Policijos sraigtasparnis iš paskos

„Linqo“ supranta „Fleetlink“ iššūkius dirbant su ekspeditoriais ir kurjerių paslaugų tiekėjais. Šie iššūkiai apima nesuderintą transporto priemonių naudojimą, vagystes, avarijas ar kitus nesklandumus. Tačiau daugelį panašių situacijų galima valdyti efektyviau naudojant tikslius transporto priemonių lokacijos GPS duomenis. Pavyzdžiui, transporto priemonių parko valdytojai gauna įspėjimą, jei transporto priemonė neteisėtai kerta valstybės sieną arba išvažiuoja iš anksčiau nustatytos teritorijos. „Tai jau sugrąžino daugybę pavogtų ir dingusių transporto priemonių“, – džiaugiasi Daniel Heinz. “Vieną iš mūsų transporto priemonių iš paskos sekė net policijos sraigtasparnis. Pareigūnai pasinaudojo „Linqo” suteikiama GPS lokacija ir sugebėjo sustabdyti vairuotoją prieš pat kertant sieną.” Nelaimingų atsitikimų atveju taip pat dažnai praverčia GPS duomenys, o draudimo kompanijos pritaiko nuolaidas. Vykdydami naują bandomąjį projektą „Fleetlink“ ir „Linqo“ šiuo metu bendradarbiauja naudodamos transporto priemonių kameras. Ateityje tai taip pat galėtų išaiškinti ginčytinas avarijų situacijas ir išvengti nepagrįstų reikalavimų atlyginti žalą, o gauti duomenys yra ypač naudingi nelaimingų atsitikimų tyrimams.

 

Skaitmeninis, inovatyvus ir paprastas sprendimas

„Fleetlink“ ir „Linqo bendradarbiavimą laikome ypač sėkmingu, nes įmonės klientai teigiamai atsiliepia apie gaunamą naudą. Štai kodėl „Fleetlink“ neseniai pradėjo naują projektą, skirtą ir trumpalaikės nuomos klientams „FLEETLINK NOW!“. Įmonė užtikrina skaitmeninį transporto parko valdymą ir pažada – atsisiųskite programą, įlipkite ir važiuokite!

"Nuo pat pradžių žengėme drąsius žingsnius rinkoje, o „Linqo“ atradome kaip patikimą, greitą ir lankstų partnerį, kuris, kaip ir mes, visuomet galvoja žingsniu į priekį"

Pakalbėkime

Turite klausimų? Nekantraujame juos išgirsti!

Susisiekite:

+370 5 2045188

[email protected] 

Perkūnkiemio g. 6 – 1
LT-12130 Vilnius,
Lietuva

  Įmonė

  Jūsų vardas

  E-mail adresas

  Telefono numeris

  Automobilių parko dydis:


  Automobilių parko tipas:


  Jūsų žinutė  success

  Ačiū!

  Susisieksime su Jumis netrukus.