close icon
success Ačiū!

Susisieksime su Jumis netrukus.

background image

UAB „Gevara“

Įmonė:

UAB „Gevara“

Industrija:

transportas ir logistika

Lokacija:

Lietuva

Bendradarbiauja su „Linqo“

nuo 2023 metų

Naudojami „Linqo“ sprendimai:

GPS transporto priemonių stebėjimas, CANbus duomenys ir tachografo duomenų parsisiuntimas, Eco-Drive.

Įmonė UAB „Gevara“ – transporto pankai, kurie rock&roll ritmu priverčia judėti ir vilkikus, ir laimingus bei atsakingus darbuotojus nuo 2007 metų. Po stogu talpindama pilną logistikos paslaugų spektrą, įmonė valdo daugiau nei 100 stilingų transporto priemonių parką ir siekia tapti pirmuoju transportavimo sprendimų pasirinkimu be panikos, streso ir nesklandumų.

Didžiausia sėkmė yra tuomet, kai mūsų sprendimai duoda gerą spurtą mūsų klientų verslui: jų logistikos procesai tampa suderinti kaip garso ir šviesos aparatūra AC/DC koncerte; verslas veikia kaip Larso Ulricho mušami būgnai grojant „Battery”, pasaulis tampa truputį mažesnis, o planeta išlieka žalia, kurioje rock&rollu gali mėgautis visi.” – teigia „Gevara“ atstovai. O tikru transporto rock&roll mėgaujamės ir mes, Linqo, kai GPS stebėjimo sprendimais galime prisidėti prie įmonės misijos išspręsti kliento uždavinius pristatant krovinius, kartu atvežant šypsenas, pasitenkinimą ir sėkmę.

Iššūkiai transporto parko valdymui

UAB „Gevara“ šiandien turi 300 darbuotojų ir gali pasiūlyti plačią logistikos paslaugų įvairovę: eksportą, tranzitą, krovinių pervežimą visoje Europoje, importą, muitinės tarpininkų paslaugas, negabaritinių krovinių pervežimą, sandėliavimą, distribuciją Baltijos šalyse, išmuitinimą, siuntų vežimą į Angliją ir kitus sprendimus. Sparčiai auganti komanda, vilkikų parkas ir paslaugų portfelis atneša ir savus iššūkius, o atidumas, kruopštumas ir greitis, kaip pagrindinės įmonės siekiamybės, reikalauja atitinkamų ir profesionalių sprendimų.

Vienas iš pagrindinių veiklos iššūkių, su kuriais įmonė susidūrė, buvo tikslaus faktinio kuro sunaudojimo įvertinimas. „Gevara“ vysto vidines sistemas, kurios leidžia pamatuoti kuro sąnaudas per tam tikrą laikotarpį, tačiau jos ne visada suteikia visapusišką informaciją apie tai, ar vairuojama ekonomiškai ir ar pasinaudojama galimybėmis sutaupyti degalų. Be to, įmonės transporto parkas apima DAF, Mercedes-Benz, VOLVO, SCANIA, RENAULT T, MAN modelių vilkikus. Naudotis kiekvieno gamintojo siūlomomis skirtingomis programomis būtų sudėtinga dėl skirtingų nustatymų ir parametrų bei galėtų sukelti nereikalingą konkurenciją tarp vairuotojų. Todėl „Gevara“ įniko į patikimo partnerio paieškas ir siekė turėti vieną universalią programą.

 

Efektyvesnės veiklos etapo pradžia su „Linqo“

Siekiant šio tikslo, „Linqo“ siūlomas ekonominio vairavimo modulis išsiskyrė būtent galimybe pritaikyti standartizuotas taisykles mišriam vilkikų parkui („Eco-Drive” grupavimo funkcionalumas). Todėl 2023 m. antroje pusėje GPS stebėjimo technologijų diegimo procesas buvo užbaigtas ir pažymėjo „Gevara“ efektyvesnės veiklos etapo pradžią.

„Eco-Drive” sprendimo dėka, įmonė gali stebėti ir analizuoti vairuotojų daromas klaidas, kurios padidina kuro sąnaudas ir vilkiko eksploatacinius kaštus. Dabar šis modulis yra neatskiriamas nuo „Gevara“ kasdienės veiklos, kadangi ekonominis vairavimas padeda sumažinti kuro sąnaudas, prisidedant prie įmonės ekonominio naudingumo didinimo. Taip pat, „Eco-Drive” padeda sumažinti vilkiko eksploatacijos kaštus dėl mažiau besidėvinčių brangių komponentų, tokių kaip kaladėlės, stabdžių diskai ir kt. Be to, mažesnis degalų sunaudojimas ne tik padeda išvengti papildomų išlaidų, bet ir mažina CO2 emisiją, todėl prisideda prie aplinkos tausojimo.

Atsakingas rizikų valdymas ir galimybė priimti reikalingus sprendimus realiu laiku yra neatidėliotinos kiekvienos logistikos bendrovės užduotys. Todėl, be šio modulio, „Gevara“ į savo operatyvines funkcijas jau spėjo integruoti ir kitus „Linqo” sprendimus, skirtus vairuotojų veiklos stebėjimui, darbo ir poilsio režimo pažeidimų fiksavimui bei nuotoliniam vairuotojų kortelių nuskaitymui.

Pamatuojami rezultatai: sumažėjo kuro sąnaudos, avaringumas ir CO2 pėdsakas

Nors įmonė „Eco-Drive” moduliu naudojasi dar ne pilnus metus, tačiau jau pastebėjo teigiamus rezultatus nuo pat pirmųjų integracijų:

 1. 2,098% sumažėjęs sunaudotų degalų kiekis ir CO2 emisijos – įrodo efektyvesnį degalų naudojimą ir transporto priemonių valdymą bei mažėjantį neigiamą ekologinį poveikį gamtai;
 2. Sumažėjęs įmonės avaringumo rodiklis – įrodo, kad ekonominio vairavimo principas yra proporcingas saugaus vairavimo principams.

 

 „Gevara“ žodžiais: prasmingi, efektyvūs ir draugiški vartotojui sprendimai

Dėka pozityvių atsiliepimų suprantame, kad įmonė itin vertina „Eco-Drive” funkcionalumą, kuris leidžia stebėti vairuotojo elgesį ir suteikia galimybę jį koreguoti pagal ekonominio vairavimo principus, taip optimizuojant transporto priemonės veiklą siekiant tvarios ekonominės ir ekologinės naudos.

O „Gevara“ patirtis rodo, kad vien tik pradėjus mąstyti apie GPS stebėjimo sprendimus, Jūs jau pradedate kelionę jų įgyvendinimo link – esame pasiruošę telematikos technologijas pritaikyti kiekvieno verslo poreikiams, o apčiuopiamų rezultatų nereikės laukti nei metus.

„Linqo” jums patiks dėl šiuolaikiškų ir vartotojui patogių sprendimų – programos valdymas, vairuotojo veiklos ir ekonominio vairavimo monitoringas yra gerai apgalvotas, vizualiniai ir funkciniai elementai intuityviai suprantami, todėl naudotis pačia programa bei suprasti jos pateiktus rodiklius yra itin paprasta.” – teigia „Gevara“ atstovai. Buvo labai įdomu sužinoti tai, jog šios lietuviškos įmonės pavadinimas „Gevara“ yra sudarytas iš dviejų žemaitiškų žodžių: „gera“ ir „vara“ (gerai varo). Taigi, „Gevara“ – gera vara, o mes, kartu su visa Linqo komanda, pažadame, jog šie pirmieji rezultatai yra tik pati mūsų sėkmingo bendradarbiavimo pradžia. Varom toliau!

„Linqo” jums patiks dėl šiuolaikiškų ir vartotojui patogių sprendimų - programos valdymas, vairuotojo veiklos ir ekonominio vairavimo monitoringas yra gerai apgalvotas, vizualiniai ir funkciniai elementai intuityviai suprantami, todėl naudotis pačia programa bei suprasti jos pateiktus rodiklius yra itin paprasta.”

Pakalbėkime

Turite klausimų? Nekantraujame juos išgirsti!

Susisiekite:

+370 5 2045188

[email protected] 

Perkūnkiemio g. 6 – 1
LT-12130 Vilnius,
Lietuva

  Įmonė

  Jūsų vardas

  E-mail adresas

  Telefono numeris

  Automobilių parko dydis:


  Automobilių parko tipas:


  Jūsų žinutė  success

  Ačiū!

  Susisieksime su Jumis netrukus.