close icon
success Ačiū!

Susisieksime su Jumis netrukus.

„OnTrack Go“

Pagerina vairuotojo ir transporto vadybininko ryšį perkeldama jų komunikaciją į vieną intuityvią platformą. Nesvarbu, ar tvarkote užduotis, dalinatės vaizdais, dokumentais, ar bendraujate realiuoju laiku, „OnTrack Go“ sukurtas Jums. Stebėkite vairuotojo našumo rodiklius arba peržvelkite suplanuotą maršrutą – visa tai tiesiai iš savo mobiliojo įrenginio.

Patogi navigacija

Trys pagrindiniai komponentai – „Užduotys“, „Fotoaparatas“ ir „Pokalbių langas“ – lieka ekrano apačioje, todėl vairuotojas gali greitai ir be vargo naršyti ir atlikti priskirtas užduotis.

Greitas užduočių valdymas

Palaikykite nuolatinį ryšį tarp vairuotojų ir dispečerių gaudami momentinius įspėjimus programoje, išsamią informaciją apie kelionės punktus, numatomą atvykimo laiką ir papildomas pastabas iškart po to, kai sistemoje bus sukurta užduotis.

Momentinis nuotraukų bendrinimas

Naudodami „OnTrack Go“ lengvai pasiekiamą nuotraukų funkciją, vairuotojai gali akimirksniu fotografuoti ir siųsti nuotraukas, suteikdami dispečeriams reikalingą vaizdinį kontekstą, kuris supaprastina sprendimų priėmimą.

Efektyvi pokalbių sistema

„Pokalbių langas“ ne tik palengvina apsikeitimą žinutėmis, bet ir palaiko failų perkėlimą (iki 3 MB), todėl tiek vairuotojai, tiek dispečeriai gali sklandžiai bendrauti. Be to, žinučių būsenos atnaujinimai realiuoju laiku (pvz.: perskaityta / neperskaityta) užtikrina, kad kiekvienas naujas pranešimas yra pastebėtas.

Išmanus ekologiškas vairavimas

Mūsų „Eco-Drive“ modulis suteikia vairuotojams galimybę stebėti ir tobulinti savo vairavimo įpročius, atkreipiant dėmesį į tokius rodiklius kaip vidutinis greitis, stabdymas, degalų sąnaudos ir kt.

Pakalbėkime

Turite klausimų? Nekantraujame juos išgirsti!

Susisiekite:

+370 5 2045188

[email protected] 

Perkūnkiemio g. 6 – 1
LT-12130 Vilnius,
Lietuva

  Įmonė

  Jūsų vardas

  E-mail adresas

  Telefono numeris

  Automobilių parko dydis:


  Automobilių parko tipas:


  Jūsų žinutė  success

  Ačiū!

  Susisieksime su Jumis netrukus.