close icon
success Ačiū!

Susisieksime su Jumis netrukus.

„Journey Tracks“

Be vargo tvarkykite transporto priemonių, kelionių ir techninių apžiūrų informaciją, nes visa tai - Jūsų telefone, be jokios papildomos techninės įrangos. Tiksliai sekite privačių kelionių kilometrus, matykite išsamias santraukas, kelionių istoriją ir kt.

„Journey Tracks“

Sklandžiai sujungia visus vairuotojo poreikius vienoje platformoje. Nesvarbu, ar priskiriate transporto priemones, tvarkote skirtingus kelionių tipus, ar pildote automobilio patikrinimo ataskaitas, mes pasiruošę Jums padėti. Tiksliai stebėkite privačių kelionių kilometrus ir išsamias suvestines – visa tai Jūsų telefone!

Išsamios santraukos ir istorija.

Gaukite naujausius duomenis ir sklandžiai juos tvarkykite. Su „Journey Tracks“ galite lengvai pasiekti kelionių santraukas ir pasinerti į savo vairavimo istoriją. Aiškiai ir paprastai.

Tikslus ridos sekiklis

Atidžiai stebite kilometrus? Puikiai tinkanti mokesčių tikslais, mūsų mobilioji programėlė užtikrina tikslų privačių kelionių fiksavimą. Atsisveikinkite su ilgai pildomais kelionių žurnalais ir pasitikite nepriekaištingą tikslumą.

Greitas vairuotojo priskyrimas

Jums nebereikės valdyti daugybės papildomos aparatinės įrangos. Naudodami „Journey Tracks“, vairuotoją priskirsite automatiškai arba itin lengvai, vos vieno mygtuko paspaudimu.

Supaprastintos ataskaitos

Įprasti kasdieniai ar kasmetiniai patikrinimai? Lengvai užregistruokite juos visus, užtikrindami saugumą ir atitiktį kiekviename žingsnyje.

Pakalbėkime

Turite klausimų? Nekantraujame juos išgirsti!

Susisiekite:

+370 5 2045188

[email protected] 

Perkūnkiemio g. 6 – 1
LT-12130 Vilnius,
Lietuva

  Įmonė

  Jūsų vardas

  E-mail adresas

  Telefono numeris

  Automobilių parko dydis:


  Automobilių parko tipas:


  Jūsų žinutė  success

  Ačiū!

  Susisieksime su Jumis netrukus.