close icon
success Ačiū!

Susisieksime su Jumis netrukus.

background image

„Olimpia“ specializacija ‒ maršrutai į Jungtinę Karalystę ir Skandinaviją. Bendrovės automobilių parką sudaro 16 transporto priemonių.

Maždaug prieš dvejus metus „Olimpia“ įsidiegė mūsų sukurtą sistemą „LinqoTrack“. Anksčiau darbuotojai naudojo kitokią telematikos sistemą, tačiau pasikeitus ankstesniosios sistemos gamintojo savininkams, ši nebuvo atnaujinta. Ilgą laiką nesiimta jokių priemonių programinei įrangai modernizuoti ir pritaikyti prie klientų poreikių, tad darbuotojai nurodė, kad programinei įrangai trūko svarbių funkcijų, įskaitant geozonos funkciją bei galimybę generuoti išsamias ataskaitas. Be to, sistema buvo labai nestabili. Dėl to „Olimpia“ nusprendė ieškoti naujo sprendimo.

Pirmasis „Ruptelos“ pardavimų vadybininko susitikimas su „Olimpia“ vadovais įvyko likus keliems mėnesiams iki galutinio sistemos įdiegimo. Nuo to laiko „Ruptelos“ atstovas reguliariai palaiko ryšį su „Olimpia“, vis labiau stengdamasis parodyti visas „LinqoTrack“ galimybes. Viena iš programos funkcijų, lėmusių jos pasirinkimą, buvo galimybė nuotoliniu būdu atsisiųsti tachografų ir vairuotojo kortelių duomenis. Naudojant konkurentų produktus, už šią funkciją dažnai reikia mokėti papildomai, o kadangi įmonei svarbus veiksnys renkantis telematikos sistemą buvo kainos ir kokybės santykis, tad ir pasirinkimas buvo ganėtinai aiškus.

Kita pageidaujama funkcija buvo galimybė generuoti išsamias ataskaitas apie užsakymo maršrutą, jo eigą bei programinės įrangos stabilumą, pvz.: kai  yra plaukiama keltais.

Įmonei nusprendus naudotis mūsų paslaugomis, buvo suplanuoti sistemos diegimo darbai. Naudojantis mobiliojo ryšio paslauga, visa instaliacija vykdyta ir toliau naudojantis transporto priemonėmis (t.y. nepaliekant jų stovėti automobilių parke) taip išvengiant nuostolių. „Ruptelos“ atstovai į ,,Olimpia” vyko kelis kartus pirmadieniais, sutartomis ryto valandomis,  prieš išvažiuojant transporto priemonėms, todėl nekilo keblumų dėl vairuotojų darbo laiko bei transporto priemonių prieinamumo.

Nuo tada, kai „Olimpia“ duomenų bazėje buvo įdiegta sistema „LinqoTrack“, svarbiausiomis šios programinės įrangos funkcijomis tapo galimybė nuotoliniu būdu nuskaityti vairuotojų kortelių ir tachografų duomenis (sistema juos automatiškai atsisiunčia kartą per savaitę), galimybė realiuoju laiku stebėti transporto priemones, tikrinti įvykių ir užsakymų istoriją, generuoti išsamias kelionių ataskaitas bei kontroliuoti transporto priemonių degalų lygį. Atlikus integraciją su „Olimpia“ naudojama programa „4Trans“, kuria tvarkomi kai kurie įmonės procesai, kelionių išlaidų apskaita tapo praktiškai automatizuota. Abi sistemos sąveikauja tarpusavyje ‒ pasitelkus „LinqoTrack“, lengva eksportuoti reikalingus duomenis taip, kad juos būtų galima tvarkyti kitoje aplinkoje. „Ruptelos“ sistemos surenkama informacija taip pat naudojama transporto priemonių eksploatavimo išlaidoms kontroliuoti.

Įdiegus sistemą „LinqoTrack“, „Olimpia“ darbuotojams neprireikė daug laiko pradėti naudoti kitą programinę įrangą, nepaisant to, kad sąsaja akivaizdžiai skiriasi. Per visą sistemos eksploatavimo laikotarpį keliskart prireikė kreiptis pagalbos į techninį personalą, daugiausia siekiant pranešti apie reikiamus patobulinimus.

„Olimpia“ vairuotojai nenaudoja su „LinqoTrack“ sistema susietos mobiliosios programėlės. Įmonės vairuotojai važiuoja nusistovėjusiais maršrutais, todėl vadybininkas nenaudoja maršrutų planavimo ir užduočių priskyrimo funkcijų. Nepaisant to, „LinqoTrack“  sistema ženkliai palengvino įmonės apskaitą ir automatizavo kai kuriuos procesus ‒ tai tapo įmanoma dėl automatinio tachografų duomenų nuskaitymo ir galimybės juos archyvuoti ir eksportuoti.

Pakalbėkime

Turite klausimų? Nekantraujame juos išgirsti!

Susisiekite:

Perkūnkiemio g. 6.
LT-12130 Vilnius,
Lietuva

  Įmonė

  Jūsų vardas

  E-mail adresas

  Telefono numeris

  Automobilių parko dydis:


  Automobilių parko tipas:


  Jūsų žinutė  success

  Ačiū!

  Susisieksime su Jumis netrukus.