close icon
success Ačiū!

Susisieksime su Jumis netrukus.

background image

Vroclave įsikūrusi įmonė „Goldlift” teikia mobiliųjų platformų ir teleskopinių krautuvų nuomos ir aptarnavimo paslaugas. Specializuotomis transporto priemonėmis gabendami visą reikalingą įrangą klientams bet kuriuo nurodytu adresu Lenkijoje, bendrovė jau du metus savo transporto parko ir įrangos valdymo neįsivaizduoja be „Linqo“ GPS stebėjimo sprendimų.

Elektroninis atsiskaitymas per e-TOLL

Prieš devynerius metus, kai „Goldlift” pradėjo savo veiklą, jos mastas apsiribojo vietine Žemutine Silezija ir jos apylinkėmis. Tačiau po keturių metų nuoseklios plėtros įmonė investavo į aukščiausios kokybės, šiuolaikišką žinomų gamintojų transporto priemonių parką bei pasinaudojo galimybe atsidurti ir tolimesniuose Lenkijos regionuose.

„Todėl, prisitaikydami prie naujos ir modernios realybės, įdiegėme elektroninę kelių mokesčių rinkliavos sistemą ir pagerinome savo atnaujinto transporto parko valdymą ir atsiskaitymo procesą. Pagrindinis mūsų noras buvo naudotis skaitmeniniais atsiskaitymais ir turėti ataskaitas ir analizes, kurios taip pat sutaupytų daug laiko ir finansų dėl sumažėjusių statybinių transporto priemonių naudojimo išlaidų. Pradžioje siekėme gauti patikimą informaciją apie įrangos ir transporto priemonių buvimo vietą, sumokėti kelių mokesčius, tačiau šis intuityvus ir aiškus funkcionalumas įtikino mus išbandyti ir kitas „Linqo“ siūlomas priemones. Turime pasakyti, kad įvaldyti sistemą nebuvo didelis iššūkis, o tyrinėjant naujas galimybes atradome papildomų privalumų, kuriuos mums suteikė šių GPS stebėjimo sprendimo įdiegimas.” – vardija įmonės vadovai.

"Pradžioje siekėme gauti patikimą informaciją apie įrangos ir transporto priemonių buvimo vietą, sumokėti kelių mokesčius, tačiau šis intuityvus ir aiškus funkcionalumas įtikino mus išbandyti ir kitas „Linqo“ siūlomas priemones."

Informacija apie variklio veikimo valandas – vienas iš pagrindinių parametrų

Telematikos priemonės leidžia efektyviai patikrinti, ar išnuomota technika yra sutartoje vietoje, o realiu laiku gaunami pranešimai leidžia greitai reaguoti iškilus nenumatytoms situacijoms. Galimybė nuotoliniu būdu peržiūrėti, teikti ataskaitas ir atsiskaityti už transporto priemonių darbą dabar yra labai svarbus palengvinimas ir leidžia sutaupyti. Sustiprėjo ir įmonės konkurencinis pranašumas – patys klientai dažnai prašo informacijos iš sistemos dėl variklio veikimo valandų skaičiaus per tam tikrą laikotarpį tam, kad galėtų patikrinti, ar jų palikta įranga nėra naudojama neteisėtai. Abi šalys, tiek „Goldlift”, tiek jų klientai, labai vertina nuotolinio valdymo galimybę iš bet kurios patogios vietos.

Priemonė, kuri neatsilieka nuo įmonės plėtros

„Goldlift” nuolat vystosi ir auga, todėl įrankiai, palaikantys jų kasdienių užduočių įgyvendinimą įmonėje, turi būti nesunkiai keičiami ir pakankamai lankstūs, kad prisitaikytų prie rinkos pokyčių. Iš pradžių prie „Linqo” sistemos buvo prijungta keliolika transporto priemonių, tačiau šiuo metu stebimi 35 automobiliai ir šis skaičius sistemingai auga. Bendrovės vadovybė priduria, kad automobilių GPS stebėjimo finansinės išlaidos atitinka siūlomą gerą kokybę ir aukštą funkcionalumo lygį, todėl tai nėra per didelė našta įmonei augant jų transporto parkui. Visiems, svarstantiems šią galimybę, jie gali patarti:

"Verta atidžiai išanalizuoti savo dabartinius poreikius ir ateities planus. Būtent sistemos pritaikymas prie verslo specifikos, universalumas, mobilumas, naudojimosi patogumas skatina įvertinti šį mūsų pasirinkimą kaip itin teisingą."

Pakalbėkime

Turite klausimų? Nekantraujame juos išgirsti!

Susisiekite:

+370 5 2045188

[email protected] 

Perkūnkiemio g. 6 – 1
LT-12130 Vilnius,
Lietuva

  Įmonė

  Jūsų vardas

  E-mail adresas

  Telefono numeris

  Automobilių parko dydis:


  Automobilių parko tipas:


  Jūsų žinutė  success

  Ačiū!

  Susisieksime su Jumis netrukus.