close icon
success Ačiū!

Susisieksime su Jumis netrukus.

background image

Nuosavą transporto priemonių parką valdantys „D&M Kfz-Meisterbetrieb GmbHs” taip pat teikia susijusias transporto priemonių parko paslaugas kitiems vežėjams, tiekėjams ir kompanijoms, užsiimančioms automobilių nuoma. Šios Vokietijos įmonės vykdantysis direktorius Serkan Kabak dalijasi patirtimi ir įžvalgomis, kaip „Linqo” GPS stebėjimo sprendimai prisideda prie bendrovės sėkmės.

 

Draugiškai, greitai ir kompetentingai

„D&M” pagrindas – kompetentinga transporto įmonės komanda. Su profesionaliais ir draugiškais patarimais „D&M” savo klientams siūlo visapusišką aptarnavimą visais klausimais, kas susiję su jų transporto priemonėmis. Ir jie tai daro paslaugiai ir greitai, nes gavę tikslius atsakymus klientai sutaupo laiko ir gali dirbti efektyviau. Serkan Kabak paaiškino: „Tai puikiai dera su „Linqo“ bendradarbiavimu,  nes abi įmonės dalijasi supratimu apie paslaugą ir ilgamete patirtimi. „Linqo“ man rekomendavo mano brolis, kurio kompanija labai sėkmingai naudoja šią GPS stebėjimo sistemą jau kurį laiką“.

 

Profesionalus transporto priemonių aptarnavimas automobilių parko operatoriams

S. Kabak pradėjo naudoti GPS stebėjimo sprendimą savo antramame vystomame versle – transporto priemonių parko paslaugą teikiant vežėjams, tiekėjams ir kitiems transporto parkų operatoriams. „D&M” siūlo automobilių parko valdymo paslaugą, įskaitant techninės priežiūros planavimą ir transporto priemonių patikras, ir tam naudoja „Linqo“ sistemą. Iš viso šiuo integruoti 112 įrenginių, kuriuos S. Kabak naudoja įvairiems duomenims gauti. Žinoma, daugiausia dėmesio skiriama lokacijos nustatymui – pavyzdžiui, jei reikia tiksliai išsiaiškinti, kur yra transporto priemonė ir kada keičiasi jos vairuotojas. „Automobiliai dažnai dar iš vakaro stovi priešais darbuotojų privačių namų duris. O situacija, kai suserga vienas vairuotojas ir jį greitai turi pakeisti kitas, nutinka gan dažnai“, – sako S. Kabak. Visų pirma, darbuotojai turi dokumentuoti automobilio ridą ir privačias keliones ne darbo valandomis. “Mūsų klientai kiekvieną savaitę gauna šių duomenų ataskaitą, o su „Linqo“ tai padaryti labai paprasta.”

 

Techninės priežiūros planavimas ir transporto priemonės patikra per mobiliąją programėlę

Be to, „Linqo“ sprendimų pagalba S. Kabak seka valdomą automobilių parką ir naudoja duomenis techninės priežiūros planavimui bei transporto priemonių patikroms. Tai galima padaryti tiek kompiuteriu biure, tiek keliaujant per mobiliąją programėlę. O šiuo metu pagrindinis dėmesys skiriamas ir degalų sąnaudų stebėjimų bei jų optimizavimui. „Linqo man padeda greitai apžvelgti automobilių parką, planuoti techninę priežiūrą ir pateikti klientams paprastą bei efektyvią dokumentaciją. Ši sistema tiesiog gerai dera su mūsų tikslais ir patikimai veikia”.

 

https://www.dmkfz.de/

„Linqo man padeda greitai apžvelgti automobilių parką, planuoti techninę priežiūrą ir pateikti klientams paprastą bei efektyvią dokumentaciją. Ši sistema tiesiog gerai dera su mūsų tikslais ir patikimai veikia”.

Pakalbėkime

Turite klausimų? Nekantraujame juos išgirsti!

Susisiekite:

+370 5 2045188

[email protected] 

Perkūnkiemio g. 6 – 1
LT-12130 Vilnius,
Lietuva

  Įmonė

  Jūsų vardas

  E-mail adresas

  Telefono numeris

  Automobilių parko dydis:


  Automobilių parko tipas:


  Jūsų žinutė  success

  Ačiū!

  Susisieksime su Jumis netrukus.