close icon
success Ačiū!

Susisieksime su Jumis netrukus.

background image

Autoparko valdymo sprendimai yra itin vertingi bet kuriai įmonei, turinčiai transporto priemonių. Jie leidžia efektyviai prižiūrėti autoparko našumą ir stebėti jo veiklą. Šiuolaikinių, modernių telematikos ir GPS stebėjimo sprendimų dėka galima optimizuoti maršrutus, mažinti degalų sąnaudas ir užtikrinti transporto priemonių ir vairuotojų saugumą. Taip pat svarbus ir vairuotojų veiklos stebėjimas ir jų motyvavimas, siekiant didesnio efektyvumo ir mažesnių išlaidų.

 

Kas yra autoparko valdymas ir kodėl tai svarbu?

Bet kuri įmonė, valdanti transporto priemones, turi vykdyti tam tikras autoparko veiklas, kurias būtina stebėti. Automobilių parko valdymo tikslas yra prižiūrėti autoparko našumą bei įdėmiai sekti rezultatus, siekiant padidinti efektyvumą, sumažinti išlaidas ir padėti kuo sklandesniam verslui.

Autoparko valdytojai yra atsakingi už automobilių parko veiklas ir dažniausiai jiems tenka atsakomybė, apimanti transporto priemonių sekimą, degalų sąnaudų mažinimą, vairuotojo sekimą ir motyvaciją, maršruto planavimą ir bet kokių programų, kurios padidina įmonės produktyvumą ir mažina išlaidas, įgyvendinimą.

Šiais laikais sunku įsivaizduoti transporto parką valdančią įmonę, kuri vis dar nenaudotų transporto priemonių telematikos ar GPS stebėjimo programinės įrangos, kaip pavyzdžiui „Linqo“.

 

Autoparko valdymo sprendimai

„Linqo siūlo platų autoparko valdymo sprendimų spektrą, pritaikytą įvairaus dydžio įmonėms. Nuo GPS stebėjimo iki išsamios degalų kontrolės – tai tik dalis mūsų siūlomų funkcijų.

 

1. Transporto priemonės stebėjimas

Kiekviena įmonė nori užtikrinti vairuotojų saugumą, todėl automobilių parko valdytojai turi tiksliai žinoti, kur yra jų transporto priemonės. Nors tai gali atrodyti pakankamai paprasta, transporto priemonės buvimo vietos stebėjimas gali būti gana sudėtingas uždavinys, nesvarbu, ar transporto priemonių parke yra 1 ar 1 000 automobilių. Autoparko vadybininkai dažnai renkasi pasikliauti GPS stebėjimo sistemomis, kad žinotų, kur yra jų transporto priemonės, padidintų jų veiklos matomumą ir automobilių saugumą

 

2. Degalų stebėjimas ir kontrolė

Nesvarbu, ar tai degalų valdymas, ar mažesnės eksploatavimo išlaidos, yra tikimasi, kad transporto vadybininkai darys viską bandant išvengti nereikalingų išlaidų bei stengsis kurti ekonomiškesnes ir efektyvesnes autoparko veiklas. Kuro ir autoparko priežiūros išlaidos gali greitai viršyti numatytas lubas. Naudodamiesi mūsų degalų stebėjimo ir kontrolės moduliu galite atrasti taupymo sprendimus ir padėti savo įmonei sumažinti sąnaudas.

 

3. Ekonomiškas vairavimas

Vairuotojai, išsiugdę vos kelis paprastus vairavimo įpročius, gali ženkliai sumažinti degalų sąnaudas bei transporto priemonių techninės priežiūros išlaidas. „Eco-Drive” sprendimas ne tik analizuoja kelionės duomenis, bet taip pat ir vertina, ar vairuojama ekonomiškai bei nurodo, kaip galima pagerinti transporto parko efektyvumą. Tai gali padėti ne tik sukurti vairuotojų vertinimo sistemą, bet taip pat ir būti pritaikoma motyvuojant vairuotojus už gerus rezultatus bei skatinant atsikratyti blogų vairavimo įpročių. Pavyzdžiui, galite papildomai įvertinti vairuotojus, kurie dėl savo įgūdžių vairuoja saugiausiai ir sunaudoja mažiausiai degalų.

 

4. Tachografo failų atsiuntimas

Lengvai valdykite vairuotojų darbo laiką atitinkant Europos Sąjungos reikalavimus. Tachografo valdymas gali būti išties lengvas, greitas ir tikslus. Štai kaip jis veikia: GPS įrenginys yra prijungiamas prie skaitmeninio tachografo ir periodiškai atsisiunčia jame esančius duomenis. Gauti duomenys yra persiunčiami į „LinqoTrack“ sistemą ir ten apdorojami. Gauta ir apdorota informacija yra atvaizduojama mūsų sistemoje, o Įrenginys nuotoliniu būdu gali atsiųsti duomenis tiek iš tachografo, tiek iš vairuotojo kortelės ir pagal juos sukurti darbo laiko apskaitos žiniaraštį. Atsisiuntimas taip pat gali būti vykdomas nustatytoms vairuotojų arba automobilių grupėms, tuo pačiu metu. Tachografo ir vairuotojų kortelių duomenis galima atsisiųsti .ddd formatu, taip pat, .tgd ir .v1b formatais, kaip reikalaujama Prancūzijoje ir Ispanijoje.

 

5. Transporto priemonės ir krovinio saugumas

Vienas didžiausių automobilių parko iššūkių yra vairuotojų bei krovinių saugumas. Suprantame, kad gali būti sunku užtikrinti saugų vairuotojo elgesį, ypač kai automobilių parko valdytojai dirba tūkstančių kilometrų atstumu nuo judančios transporto priemonės. Būtent čia ir pasitarnauja transporto priemonių GPS stebėjimo sistemos, kurios realiu laiku suteikia informaciją apie kiekvieną transporto priemonę.

 

„Linqo“ automobilių parko valdymo sprendimų naudojimo pranašumai

Štai, kokius privalumus gausite ir kokias funkcijas galėsite lengvai matyti pradėję naudotis „Linqo“ programine GPS stebėjimo įranga savo automobilių parko valdymui:

  • Automobilių parko būsena
  • Tachografo nuskaitymas
  • Vairuotojo darbo laiko planavimas
  • Degalų kontrolė
  • Eco-Drive
  • Ataskaitos
  • Maršrutų optimizavimas
  • Aptarnavimo užduotys
  • Integracijos
  • Ir daug daugiau!

Norite sužinoti daugiau? Susisiekime ir suplanuokime demo versijos pristatymą!